Loading…

Zyrtare: Endrit Hashani vazhdon me Kek’un, paralajmërohen edhe marrëveshje tjera

  • 03/06/2020 | 23:22

Zyrtare: Endrit Hashani vazhdon me Kek’un, paralajmërohen edhe marrëveshje tjera

Njëri nga futbollistët kryesor te skuadra e Kek’ut, Endrit Hashani, ka vazhduar kontratën ‘Elektricistët’, transmeton Gazeta Metro.


FC Kek’u njofton se ka filluar me kompletimin e skuadrës për sezonin e ri dhe sot kanë vazhduar bashkëpunimin me Edrit Hashanin.

Klubi nga Obiliqi gjithashtu ka njoftuar se shumë shpejt do të publikohen edhe marrëveshjet e reja.

“Kryetari Besnik Mjeku ka filluar ta kompletoj ekipen për sezonen e re , kështu lojtari i parë që ka vazhduar me KEK-un është Endrit Hashani. Klubi i vlerson lart paraqitjet e tij , dhe e she si njërin ndër lojtarët kryesor në skuadër. Shumë shpejt edhe marrëveshjet e tjera” – thuhet në njoftimin  e klubit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë