Loading…

Zyrtare: Barcelona nënshkruan me sulmuesin anglez

  • 11/07/2019 | 17:14

Zyrtare: Barcelona nënshkruan me sulmuesin anglez

Skuadra e Barcelonës ka kryer edhe një punë të mirë gjatë afatit kalimtar të verës.


Barcelona ka arritur që të sigurojë shërbimet e sulmuesit 16 vjeçar anglez, Louie Barry, i cili luante me skuadrën e West Brom.

Në garë për shërbimet e lojtarit ishin një numër i madh i skuadrave evropiane, përfshirë Paris Saint Germain.

Megjithatë, lojtari zgjodhi të kalonte në ‘Camp Nou’, ku fillimisht nuk do të jetë pjesë e skuadrës së parë.

Barry ka nënshkruar një kontratë tri vjeçare me katalanasit pas 10 viteve të kaluara me skuadrën e West Brom.

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 23:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë