Loading…

Zbulohet data kur do të martohet Blero dhe Afrona

  • 11/07/2019 | 22:25

Zbulohet data kur do të martohet Blero dhe Afrona

Çifti tashmë e disa vite është në lidhje dashurie dhe së fundmi kanë vendosur të kurrorëzojnë me martesë dashurinë e tyre, transmeton Gazeta Metro.


U fol edhe më herët që ata dy janë martuar, por ajo ishte thjesht thashetheme, sepse dyshja po martohen këtë fund verë. Data e dasmës  është bërë publike.

 

View this post on Instagram

 

your soul, your heart, your personality,your touch, your eyes, your smile, your smell, your warmness, your character , your reflection. The world needs people like you! But I need you the most, babyLove ❤ Happy birthday my foreverLove ❤ You Are My World @afronadika

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Blero dhe Afrona kanë vendosur që me 21 shtator./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 23:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë