Loading…

Werder Bremen 0-3 Eintracht Frankfurt, kjo ishte nota e Milot Rashicës

  • 03/06/2020 | 22:56

Werder Bremen 0-3 Eintracht Frankfurt, kjo ishte nota e Milot Rashicës

Werder Bremeni nuk ka arritur që të vazhdoj me fitore në Bundesligë, pasi sonte ka pësuar humbje nga Eintracht Frakfurti, transmeton Gazeta Metro.


Në ndeshjen e zhvilluar sonte në ‘Wohninvest-Weser-Stadion’, Werder Bremeni pësoi humbje si vendas nga Eintracht Frankfurti me rezultatin 0-3.

Andre Silva në minutën e 61’të dhe Stefan Ilsanker në minutat 81 dhe 90+ shënuan golat e fitores për skuadrën mysafire.

Shkaku i një lëndimi që kishte pësuar në ndeshjen e kaluar, Milot Rashica sonte ishte në bankën rezervë dhe u inkuadra në minutën e 61’të.

Kësisoj, sulmuesi i Kosovës u vlerësua me notën 6.0, kurse më i vlerësuari ishte Ilsanker me notën 8.0. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë