Loading…

Video e të riut kosovar bëhet hit në internet: Ka BMW, por nuk ka para

  • 09/10/2019 | 15:55

Video e të riut kosovar bëhet hit në internet: Ka BMW, por nuk ka para

Video e një të riut kosovar është bërë hit në internet pasi që shihet me portofol të zbrazët edhe pse ka BMW, shkruan Gazeta Metro.


Një i ri ka bërë një video interesante derisa ka treguar se portofolin e ka të zbrazur, ndërsa vozit veturë BMW.

Video është postuar në grupin e Facebook’ut ‘Marakli t’kerreve’ ku ka marrë shumë shikime, komente dhe shpërndarje.

Më poshtë keni videon, e cila është bërë hit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë