Loading…

Vdes një lehonë 21 vjeçare prej koronavirusit në QKUK

  • 10/07/2020 | 22:46

Vdes një lehonë 21 vjeçare prej koronavirusit në QKUK

Ka vdekur një grua lehonë sot në QKUK, pas gjendjes së rëndë nga COVID-19.


Burime të RTK’së bëjnë të ditur se gjendja  e gruas nga Podujeva  ishte e rëndë.

‘’Ka vdekur në mjekësinë sportive një lehonë e vitit te lindjes 1999, pasdite kishte kryer prerjen cezariane. Ishte sjellur në klinikë në gjendje të rëndë dhe me vështirësi iste kryer lindja’’.

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë