Loading…

Vapë e madhe në Prishtinë: Fontanat rikthehen në pishina për fëmijët

  • 19/06/2019 | 13:44

Vapë e madhe në Prishtinë: Fontanat rikthehen në pishina për fëmijët

Në ditët e fundit në Kosovë është duke mbajtur mot i nxehtë dhe me temperatura të larta, shkruan Gazeta Metro.


Këta dy fëmijë, në fontanat e kryeqytetit që gjenden në sheshin “Zahir Pajaziti”, kanë zgjedhur një formë më ndryshe të freskimit nga koha e nxehtë.

Në disa video të dërguar nga lexues të Gazeta Metro, shihem dukeu freskuar në sheshin “Zahir Pajaziti”, ata po lahen në njërën nga fontanat, duke e shfrytëzuar kështu atë si lloj pishine.

Më poshtë i gjeni të shkëputura nga ky moment./gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë