Loading…

Test i lehtë, që zbulon shumë: A jeni mes atyre 2%, të cilëve mendja u punon ndryshe

  • 28/06/2019 | 14:50

Test i lehtë, që zbulon shumë: A jeni mes atyre 2%, të cilëve mendja u punon ndryshe

Ky është një test i thjeshtë e argëtues, por ajo që do të ndodhë në fund do t’ju shokojë, transmeton Gazeta Metro.


Është kjo njëra prej atyre gjërave të cilat nuk mund të shpjegohen. Ky test nuk është i vështirë dhe në të vërtetë për të nuk ju nevojitet asgjë.

Mos shënoni asgjë dhe mos e përdorni digitronin. Përcillini udhëzimet sa më shpejt, aq sa mundeni. Mos kaloni në detyrën tjetër para se ta zgjidhni të mëparshmin.

Mos i shënoni përgjigjet, as mos i mbani mend.

Ndajeni me ne rezultatin.

Fillojmë…

Start:

15 + 6

3 +56

89 + 2

12 + 53

75 + 26

25 + 52

63 + 32

Ka mbetur vetëm edhe pak…

123 + 5

TASH SHPEJT! MENDOJENI NJË NGJYRË DHE NJË VEGËL!

A e keni menduar ngjyrën e kuqe dhe çekanin?!

Plot 98 për qind e njerëzve e mendojnë një çekan të kuq (d.m.th. ngjyrën e kuqe dhe çekanin) deri sa e zgjidhin këtë ushtrim!

Nëse kjo nuk është përgjigja juaj, atëherë jeni ndër ata dy për qind të njerëzve, të cilët kanë dhe tru të veçantë./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë