Loading…

Të qeshura pafund: Reagimet e shoferëve ndaj larëses gjysmëlakuriqe të xhamave |PAMJE

  • 14/06/2019 | 15:07

Të qeshura pafund: Reagimet e shoferëve ndaj larëses gjysmëlakuriqe të xhamave |PAMJE

Në makina të gjithë njerëz seriozë, të martuar e familjarë.

Pranë tyre vajzat e ndërrimit.

Pastaj paraqitet ajo…

Ako by sa tváril tvoj priateľ/manžel? 😀 Dajte LIKE na našu facebook stránku Najzábavnejšie videá, pre viac videíi na každý deň 🙂

Posted by Najzábavnejšie videá on Thursday, 9 May 2019

Kush e ka pritur!/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë