Loading…

Tayna bën gjest të ulët ndaj fanses së saj

  • 23/02/2020 | 15:28

Tayna bën gjest të ulët ndaj fanses së saj

Këngëtarja, Tayna vazhdimisht po bëhet më e komentuara në rrjete sociale. Deri më tani me projektet muzikore të cilat po i sjell por tashmë edhe me skandale.


Së fundi, ka shokuar me gjestin e saj të cilin e ka bërë në publik.

Ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një video se si një vajzë e mitur ia lidh lidhëset e takave në një mbrëmje muzikore. Përpos videos së parë nga ai moment që e kemi parë në Instagram, tashmë është publikuar edhe një prapaskenë.

Në video, mund të shihni se si Tayna me vetëdije e zgjidh lidhësen e këpucëve dhe pastaj afrohet tek ‘fansja‘ e saj për të ia lidh ajo lidhësat. Kjo video e postuar nga faqja vipatebllokut ka bërë bujë në Instagram dhe ka marrë komente të shumta negative karrshi Taynës.

Tayna

Posted by Kosovarja Video on Sunday, 23 February 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë