Loading…

Shok në plazh: Murgesha vjen me veladon, po pastaj… |VIDEO

  • 16/06/2019 | 22:46

Shok në plazh: Murgesha vjen me veladon, po pastaj… |VIDEO

Faqja Kanali “Videot më argëtuese” ka publikuar një video tepër argëtuese për këto ditë vere, transmeton Gazeta Metro.


Në plazh shfaqet një murgeshë, së pari e veshur me veladon…

Por, më pas shikoheni në vide, dhe shihni reagimet e pushuesve, të cilët nuk mund t’u besojnë syve të tyre…

Ako by si zareagoval ty? 😀 Dajte LIKE na našu facebook stránku Najzábavnejšie videá, pre viac videíi na každý deň 🙂

Posted by Najzábavnejšie videá on Tuesday, 23 April 2019

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë