Loading…

Shenjat që tregojnë se ju keni nevojë për pushim

  • 14/01/2020 | 12:44

Shenjat që tregojnë se ju keni nevojë për pushim

Shumica prej nesh fillojmë të ëndërrojmë për pushimet tona të ardhshme në ditën e parë pasi kthehemi në punë, dhe kjo gjë është normale, transmeton Gazeta Metro.


Puna është një lloj stresi që ne pa vetëdije e luftojmë gjatë gjithë kohës. Megjithatë ka disa shenja fizike që ju tregojnë që ju duhet të pushoni.

Shikoni më poshtë se cilat janë ato shenja më të shpeshta:

Dhimbjet e kokës

Problemet në tretje

Ftohjet e shpeshta

Humbje në peshë

Dhimbje të stomakut

Lodhje

Dhimbje gjoksi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë