Loading…

Rishfaqet arusha e famshme: Tani në këtë qytet gjirohet shumë afër nga një qytetar

  • 14/06/2019 | 14:08

Rishfaqet arusha e famshme: Tani në këtë qytet gjirohet shumë afër nga një qytetar

Në Bjeshkët e Vraniqit në Suharekë është rishfaqur arusha e famshme, shkruan Gazeta Metro.


Lexues të Gazeta Metro kanë dërguar videon ku kanë treguar se kanë parë arushën derisa kishin dalur për gjah.

Sipas tyre kjo arushë është e njëjtë me atë që ka shkaktuar probleme në katunet e Prizrenit.

Më poshtë keni një video të siguruar nga Metro./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë