Loading…

Rashica çdo herë e më afër Liverpoolit

  • 26/03/2020 | 22:21

Rashica çdo herë e më afër Liverpoolit

Liverpoolit ju janë dhënë arsye shtesë për ta blerë futbollistin kosovar Milot Rashicën.


Të paktën kështu pretendon Liverpoolecho, transmeton IndeksOnline,

Sipas tyre skuadra gjermane Werder Bremen ka vendosur që ta shes Rashicën gjatë kësaj vere, dhe kjo gjë ka bërë që Liverpool të përgaditet për këtë blerje.

Miloti po vlerësohet nga skuadra angleze si një futbollist që ka potencial për skuadrën e Klopp.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë