Loading…

Puthje, përqafime dhe flirte: Macron s’i reziston dot kryeministres finlandeze

  • 14/12/2019 | 19:50

Puthje, përqafime dhe flirte: Macron s’i reziston dot kryeministres finlandeze

Sanna Marin është tanimë kryeministrja më e re në botë, që u zgjodh pak ditë më parë në Finlandë, e cila është mjaft simpatike, gjë të cilës nuk ka mundur ti rezistoj Presidenti feancez Macron, transmeton Gazeta Metro.


Marin, ka marrë pjesë në samitin e Bashkimit Europian, ndërsa është takuar me udhëheqësit e BE dhe vendeve të tjera.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen është takimi i saj me presidentin francez, Emmanuel Macron.

Macron është fotografuar duke u përqafuar e shkëmbyer batuta me kryeministren finlandeze, dhe duket qartë që i pari i Francës është mahnitur nga finlandezja.

Macron dhe Sanna Marin ishte hera e parë që takoheshin, presidenti francez nuk ka i ka rezistuar dot kryeministres më të re, duke shfaqur diçka përtej miqësisë mes liderëve në botë. Siç shihet në foto edhe Merkel, ka mbetur e habitur nga ky takim shumë impresionues./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë