Loading…

Plagoset një person në Babush të Ferizajt

  • 18/01/2020 | 14:46

Plagoset një person në Babush të Ferizajt

Është plagosur një person në fshatin Babush të Ferizajt, ndërsa nuk dihen arsyet, shkruan Gazeta Metro.


Ky person në rrethana të panjohura në një lokal të fshatit Babush të Ferizajt, është plagosur në këmbë me armë zjarri.

Ai është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja të armës. Rasti është duke u trajtuar nga hetuesit policor./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë