Loading…

Për t’u habitur: Aktorja amerikane nxjerr në shitje qiriun me emrin ‘Mban aromë si vagina ime’

  • 14/01/2020 | 17:27

Për t’u habitur: Aktorja amerikane nxjerr në shitje qiriun me emrin ‘Mban aromë si vagina ime’

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur amerikane, Gwyneth Paltrow ka vendosur të hedh në treg një qiri shumë interesant me një çmim kogja të lartë, transmeton Gazeta Metro.


Në treg po e hedh koleksionin e ri të qirinjëve të cilët po mbajnë aromë të vaginës së saj.

Çmimi mban çmimin 75 dollarë, ndërsa u bë nga marka e aromës Heretic, e përshkruan si  “një aromë qesharake, të mrekullueshme, seksi dhe bukuroshe të papritur, kjo qiri është bërë prej barbarozës, bergamotit të agrumeve dhe kedrit të pastër me farat e trëndafilave dhe farave të tjera.

Sipas revistës prestigjioze “People” ky emërtim i këtij qiriu erdhi duke bërë shaka mes parfumerit Douglas Little dhe Paltroë, ndërsa kur filluan të testonin aroma të ndryshme, aktorja u ndal në një moment the tha: Uhhh… kjo aromë është si e njejtë si me vaginen time”.

Dhe kështu ata vendosen tha quajnë “This smell like my vagina”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë