Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 29/03/2020 | 23:50

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë kryesisht i kthjellët, shkruan Gazeta Metro.


Në mëngjes dita do të nisë kthjellët, ndërsa gjatë ditës do të jetë pjesërisht me diell. Pasdite ka mundësi për riga lokale shiu, kryesisht rreth viseve malore.

Temperatura minimale pritet të jetë 3 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 15 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet në vlera normale 1013mb, e deri në fillim të javës së ardhshme do të mbesë në këto vlera. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë