Loading…

Pak ditë pas dasmës: Justin dhe Hayley Bieber pozojnë me të brendshme

  • 08/10/2019 | 21:50

Pak ditë pas dasmës: Justin dhe Hayley Bieber pozojnë me të brendshme

Idhulli i shumë adoleshentëve Justin Bieber dhe gruaja e tij, modelja Hayley Baldwin-Bieber, kanë shkuar përtej imagjinatës me pozat e fundit me të brendshme, transmeton Gazeta Metro.


Theifti shënoi 50 vjetorin e themelimit të markës përmes një fushate të re reklamuese Calvin Klein. Fotografitë e bëra për koleksionin aktual të markës konfirmojnë statusin e çiftit si një nga çiftet më të ‘hot’ në botën e showbizzit.

‘Justin dhe Haley duken tepër seksi dhe kjo është reklama më e mirë’, janë këto vetëm disa nga komentet e ndjekësve të tyre në Twitter. Sidoqoftë, lidhja e tyre e dashurisë filloi rreth dy vjet më parë. Justin dhe Yale fshehurazi u martuan në shtatorin e vitit të kaluar në New York. Një javë më parë, çifti organizoi një martesë të dytë, ku morën pjesë rreth 150 të afërm dhe miq të tyre./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë