Loading…

Nuk përmbahet Linda Halimi: Provokon keq duke dridhur të pasmet në mes të palestrës

  • 09/10/2019 | 09:50

Nuk përmbahet Linda Halimi: Provokon keq duke dridhur të pasmet në mes të palestrës

Linda Halimi ka provokuar keq me fotografinë e fundit, derisa ka bërë ‘twerk’ në mes të palestrës, duke thënë se Beyonce e inspiroi që ajo të bënte diçka të tillë në mes të palestrës, shkruan Gazeta Metro.


Linda është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është komentuar shumë për transformimin drastik që ka bërë në pamje, saktësisht humbjen në peshë.

Këngëtarja po kujdeset ende që format trupore t’i perfeksionojë, e për këtë qëndron me orë të tëra në palestër.

Së fundi, ajo postoi një video, të cilën e ka realizuar pikërisht në palestër, ku u shfaq duke bërë ‘twerk’ gjatë ushtrimeve.

“Beyonce më bëri ta bëj këtë”, është mbishkrimi që Linda ia ka lënë videos.

Më poshtë keni pamjet ku shihet Linda duke bërë ‘twerk’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë