Loading…

NPB garanton lojë të sigurt për fëmijët

  • 09/10/2019 | 20:14

NPB garanton lojë të sigurt për fëmijët

NPB përmes inspektimeve të rregullta dhe azhurnime të pajisjeve dhe terreneve të lojërave garanton lojë të sigurt për fëmijët, shkruan Gazeta Metro.


Këndet e lojërave janë argëtim i shkëlqyeshëm për fëmijët prandaj është e rëndësishme krijimi i një mjedisi të sigurt për të luajtur.

Mirëmbajtja e tyre përveç që është një garantues i rëndësishëm për sigurinë e këndeve të lojërave, ndihmon edhe në minimizimin e rrezikut për lëndime apo edhe dëmtime.

Për kënde të sigurta të lojës!

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë