Loading…

Një qethje të tillë nuk keni bërë kurrë: Kjo vajzë po çmend meshkujt

  • 15/05/2019 | 21:30

Një qethje të tillë nuk keni bërë kurrë: Kjo vajzë po çmend meshkujt

Një floktare të tillë nuk keni parë asnjëherë, transmeton Gazeta Metro.


Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste flokët është bërë virale.

Modelja e Instagram-it është e njohur për videot e saj të ‘twerk’-ing. Dhe në video ajo shihet duke iu hedhur në prehër Mike Ruga në një dyqan berberi.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny u filmua duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehër.

Mike ndau video në Instagram me titullin: “Të të priten flokët nga parukierja ime e preferuar.”

 

View this post on Instagram

 

GETTIN A CUT BY MY FAVORITE BARBER @ms.pennylee ! LADIES, YOU’D BE COOL WITH YA MAN GETTIN A CUT BY HER ?

A post shared by Mike Ruga (@mikeruga) on

Edhe Penny publikoi pamjet dhe shkroi: “Mora licencën si parukiere dhe Mike Ruga është klienti im i parë.”/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë