Loading…
Një margaritar nga Trump: Kërkon nga Franca të nisë aeroplan me ujë për ta fikur zjarrin
  • 15/04/2019 | 21:17

Një margaritar nga Trump: Kërkon nga Franca të nisë aeroplan me ujë për ta fikur zjarrin

Edhe presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka shkruar në Twitter për zjarrin që po ndodh në Paris, transmeton Gazeta Metro.


Ai shkroi në Twitter se ndoshta duhet të përdoren aeroplan me rezervar uji për ta ndalur zjarrin.

Shumë e tmerrshme të shikosh zjarrin masiv në katedralen e Notre Dame në Paris. Ndoshta avionët me rezerva uji duhet të përdoren që ta ndalin atë. Duhet të veprohet shpejtë”, shkroi Trump në Twitter./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë