Loading…

Nën trysnin e thikës dhe armës, grabitet Termocentrali ‘Kosova A’

  • 14/12/2019 | 23:52

Nën trysnin e thikës dhe armës, grabitet Termocentrali ‘Kosova A’

Sot rreth orës 18:00 një grabitje me armë dhe thikë ka ndodhur në Termocentralin ‘Kosova A’, Shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës e ka konfirmuar për Gazetën Metro, se një grabitje e armatosur ka ndodhur tek ‘Kosova A’-Obiliq.

Sipas dëshmisë së arkatarit, dy persona të maskuar dhe të armatosur njëri me revole dhe tjetrin me një thikë e kanë sulmuar  dhe i kanë grabitur 600€.

Sipas policisë, arkatari është dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

Policia e ka bërë të ditur se e ka iniciuar rastin./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë