Loading…

Në këtë film të Disney do të takoheni me Meghan Markle

  • 27/03/2020 | 19:30

Në këtë film të Disney do të takoheni me Meghan Markle

Pas heqjes së statusit mbretëror, Dukesha e Sussex, Meghan Markle, iu rikthye pasionit të saj të vjetër.


Ajo nënshkroi një kontratë me “Disney” për të sjellë projekte të reja që në fakt s’do të kenë asnjë përfitim për dukeshën.

Meghan ka dubluar projektin e parë për elefantët, fitimet e të cilit do të shkojnë për “Elephants Without Borders”, një organizatë që gjurmon dhe mbron kafshët nga gjuetia.

“Disney” ka publikuar trailerin e projetit të ri, duke treguar për shikuesit se dokumentari është dubluar nga Dukesha e Sussex, të cilën tashmë e cilësojnë si “Dukesha e Disney-t”.

Momentalisht, Meghan dhe Harry ndodhen në Kanada, ku kanë nisur jetën e re.

Ata janë izoluar në shtëpi së bashku me të voglin e tyre, Archie Harrison, për shkak të emergjencës së koronavirusit në mbarë botën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë