Loading…

Në fabrikë si na plazh: Punëtoreve u lejohet të vishen ‘më lehtë’ gjatë vapës |PAMJE

  • 22/06/2019 | 23:38

Në fabrikë si na plazh: Punëtoreve u lejohet të vishen ‘më lehtë’ gjatë vapës |PAMJE

Temperaturat rekorde në qershor kanë bërë që gratë në Belmash të kërkojnë azhurnimin e kodeksit të veshjes, ka bërë të ditur kompania të martën, transmeton Gazeta Metro.


Ata janë pajtuar që t’u lejojnë grave që të veshin kostume të larjes dhe të brendshme deri sa i testojnë pajisjet, nëse jashtë është më ngrohtë se 27 gradë.

Reklama, të cilën kjo kompani e ka publikuar me këtë rast, menjëherë është bërë virale.

Në të janë paraqitur gra të veshura ‘më lehtë’, duke përdorur makina të ndryshme në fabrikë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë