Loading…

Në ditëlindjen e saj, Demi ka një mesazh për koronavirusin

  • 29/03/2020 | 19:02

Në ditëlindjen e saj, Demi ka një mesazh për koronavirusin

Demi Rose nuk ka duruar më. Në ditëlindjen e saj të 25-të modelja britanike i ka dhënë mesazhin e saj koronavirusit.


Ish-e dashura e reperit Tyga ka postuar dy foto tepër të nxehta me bikini leopard në Instagram, ku përveçse falënderon fansat për mbështetjen, i është përgjigjur pandemisë së Covid-19 në mënyrën më vulgare që askush nuk e priste.

Demi ka drejtuar gishtin e mesit para kamerës, ndërkohë që në përshkrim e shan rëndë koronavirusin.Për më shumë shihni fotot:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë