Loading…

Ndodhë në Kosovë: Viçi shëtit me ‘Opel Corsa” në magjistralen Prishtinë- Komoran

  • 14/07/2019 | 17:01

Ndodhë në Kosovë: Viçi shëtit me ‘Opel Corsa” në magjistralen Prishtinë- Komoran

Në magjistralen Prishtinë- Komoran është parë një veturë e tipit “Opel Corsa”. Shoferi i saj këtë ditë vikendi duket se ka pas një ‘mision’ jo shumë të zakonshëm.

Me veturën e tij jo fort luksoze ai shetiste një gjedhe.

Padyshim që pamjet e tilla kanë tërhequr edhe vëmendjen e shoferëve tjerë, shkruan Indeksonline.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë