Loading…

Moti me befasi për diten e sotme

  • 15/07/2019 | 23:17

Moti me befasi për diten e sotme

Prishtina Weather njofton se fillimi i javës me mot të freskët, mundësi për reshje të dobëta shiu, kurse nga mesi i javës mot më stabil, me kthjellime dhe më ngrohtë, shkruan Gazeta Metro.


Sot moti do të mbajë freskët, kryesisht me vransira. Vende-vende mundësi për reshje të dobëta shiu.

Temperatura maksimale do të jetë 22 gradë Celsius, ndërsa ajo minimale 13 gradë.

 

 

 

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë