Loading…

Morena shfaqet përvëluese nga ishujt e Tailandës, por i zbulohet lidhja me këngëtarin shqiptar

  • 18/01/2020 | 13:18

Morena shfaqet përvëluese nga ishujt e Tailandës, por i zbulohet lidhja me këngëtarin shqiptar

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.


Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi po relaksohet në ishujt paradise në Tailandë.

Morena pak me parë ka publikuar një video ku shfaqet vetëm në bikini, duke ekspozuar të pasmet e saj gjigante.

 

View this post on Instagram

 

GREAT DREAM 🐊 ________________________ #phiphiisland #thailand

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

E atje ajo duket se po shoqërohet nga këngëtari i njohur nga Shqipëria, Klajdi Haruni, shkruan ORAinfo.

Foto e postuar nga Klajdi Haruni

Foto e postuar nga Morena Taraku

Edhe këngëtari në fjalë ka publikuar foto po nga i njejti vend, duke rritur dyshimet se ata po i kalojnë pushimet se bashku.

Kënga ‘Oj lulije’ bëri që Klajdi dhe Morena të njihen me mirë më njëri tjetrin, kjo për faktin se ishte Morena ajo e cila e publikoj videon e parë të kësaj kënge.
Për me tepër shikoni fotot dhe gjykojeni vet

Më të fundit
...

  • 25/02/2020 | 16:01
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë