Loading…

Morena shfaqet e zhveshur nga plazhi në Tajlandë

  • 18/01/2020 | 22:26

Morena shfaqet e zhveshur nga plazhi në Tajlandë

Morena Taraku e cila prej kohësh jeton në Stamboll, së fundi ka zgjedhur Tajlandën për tu relaksuar.


Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur, edhe nga atje ka qëndruar afër adhuruesve të saj me një video provokuese.

“Ëndërr e madhe”, ka shkruar Morena sipër videos teksa në fokus ka vënë të pasmet seksi, e veshur vetëm në bikini të bardha.

Kujtojmë që Morena pak kohë më parë publikoj këngën “Missed Cal”, ndërsa po punon për projekte të reja.

 

View this post on Instagram

 

GREAT DREAM 🐊 ________________________ #phiphiisland #thailand

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë