Loading…

Modelja promovon gjidhënien, shfaqet duke e ushqyer fëmijën

  • 29/03/2020 | 16:52

Modelja promovon gjidhënien, shfaqet duke e ushqyer fëmijën

Modelja e famshme është shfaqur duke e ushqyer foshnjën me gji.


Modelja e famshme amerikan, Ashley Graham, vazhdon ta promovoj gjidhënien, shkruan lajmi.net.

Ajo pothuajse çdo herë ndan me ndjekësit momente duke e ushqyer fëmijë e saj me gji.

Njësoj ka vepruar edhe në postimin e fundit kështu duke treguar se sa e rëndësishme është kj pjesë si për nënën ashtu edhe fëmijën.

Ajo dhe Justin Erwin së fundmi u bënë prindër të një djali.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë