Loading…

Lyrical Son tregon për raportet me Ghetto Geasyn

  • 19/01/2020 | 08:49

Lyrical Son tregon për raportet me Ghetto Geasyn

Këngëtari i njohur si Lyrical Son, thotë se nuk ka marrëdhënie të këqija me askënd. 


Lyrical Son ishte ftuar së fundmi në ‘Prive’ për tju përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve.

Një nga pyetjet më interesante që ju bën këngëtarit ishte “Raportet me Ghetto Geasyn dhe arsyeja e largimit nga “Babarecords”.

Lyrical Son kthen përgjigje duke thënë se nuk ka qenë asnjëherë në këtë label, ndërsa për raportet thotë se me të gjithë këngëtarët ka marrëdhënie të mira dhe i dëshiron gjitha të mirat edhe Ghetto Geasyt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë