Loading…
Luana Vjollca nis përsëri pushimet, do të befasoheni kush e shoqëron
  • 15/04/2019 | 18:27

Luana Vjollca nis përsëri pushimet, do të befasoheni kush e shoqëron

Për Luanën asnjëherë nuk janë mjaftueshëm pushimet, këtë e ka dështuar me fotografitë e fundit që i ka postuar në “storye” të Instagramit, transmeton Gazeta Metro.


Luana është njëra nga femrat më seksi e më të ndjekura në showbizzin shqiptar. Këngëtarja dhe modelja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca po ashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me fotografi e video të ndryshme.

Së fundmi na ka treguar që është “arratisur” për disa ditë pushim, por nuk shoqërohet as nga Marina, as nga partneri i saj i përfolur Krenar Çocaj.

Siç ka bërë të ditur në Instagram, Luana ndodhet në Stamboll me stilisten e njohur Blerina Kllokoqi Rugova. Ndoshta mund të jetë ndonjë udhëtim pune./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë