Loading…

Lorik Cana baba për herë të dytë: Ky është emri që ia vendosën vajzës

  • 17/01/2020 | 22:40

Lorik Cana baba për herë të dytë: Ky është emri që ia vendosën vajzës

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe krenaria e të gjithë shqipëtarëve, Lorik Cana është bërë baba për herë të dytë, transmeton Gazeta Metro.


Ai dhe bashkëshortja Monika janë bërë prindër për herë të dytë, pasi kjo e fundit ka sjell në jetë një vajzë.  Dyshja kanë vendosur ta quajnë të voglën me emrin Enkelejda.

Sipas disa burimeve, mësohet se edhe vajza e vogël edhe Monika gëzojnë shëndet të plotë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë