Loading…

Loredana konfirmon lidhjen e re me këtë mashkull

  • 17/01/2020 | 17:48

Loredana konfirmon lidhjen e re me këtë mashkull

Së fundmi, reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Parisit dhe në InstaStory ka ndarë vazhdimisht foto e video ku linte të kuptohej se ishte në shoqërinë e një mashkulli.


Në njërin prej postimeve, ajo kishte publikuar duart e tyre të kapura me njëra-tjetrën dhe të gjithë u bënë kuriozë të mësonin identitetin e personit që e shoqëronte.

Siç të gjithë kishim dyshuar, mashkulli deri tashmë misterioz, i cili shoqëronte Loredanën në Paris është producenti i saj Macloud.

Pasi ky i fundit zbuloi vetë në InstaStory se ndodhej në Paris, edhe Loredana ka bërë veprimin përfundimtar, duke konfirmuar njëherë e mirë zërat për lidhjen e tyre.

Reperja publikoi vetëm pak minuta më parë në InstaStory një foto krah Macloud rrugëve të Parisit dhe fotoja flet vetë!

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë