Loading…

‘Lëkundet’ bota e showbizzit kosovar: Loredana e Mozzikut sërish shtatzënë

  • 23/02/2020 | 21:24

‘Lëkundet’ bota e showbizzit kosovar: Loredana e Mozzikut sërish shtatzënë

Reperja, Loredana Zefi ka publikuar një imazh në Instastoryn e saj më të cilin ka ngjall dyshime.


Ajo ka shkrepur një fotografi në pasqyre duke mbuluar fytyrën, por në shfaqjen e ambientit ku ka qenë duke qëndruar,

Por vëmendja nuk qëndron aty. Në foton e postuar, Loredana ka vendosur një emotikon afër barkut të saj, emotikon ky që modifikon një nënë me fëmijë duke mbajtur në krahë.

A është kjo shenjë se reperja është përsëri shtatzënë?

Shikojeni fotografinë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë