Loading…

Kylie Jenner dhe shoqja e saj marrin vëmendje me fotografitë e fundit

  • 01/08/2020 | 12:25

Kylie Jenner dhe shoqja e saj marrin vëmendje me fotografitë e fundit

Kylie Jenner erdhi tejet e ‘nxehtë’ në paraqitjen e radhës.


Edhe pse e re në moshë, Kylie Jenner është një prej emrave më të komentuar në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ylli televiziv publikoi disa fotografi të reja, në të cilat erdhi shumë joshëse pranë shoqes së saj, Anastasia Karanikolaou.

Si Kylie ashtu edhe Anastasia u shfaqën me fustante të shkurtra të njëjta, njëra me ngjyrë vjollcë e tjetra të kuqe.

Ato theksuan fizikun në këtë paraqitje, ndërsa vëmendje morën edhe para pak ditësh kur pozuan me kostum super të ngushtë.

View this post on Instagram

pick ur character💜❤️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë