Loading…

Ky është personi që u shfaq duke u puthur me Arbenitën, të dashurën e Feros

  • 17/01/2020 | 16:04

Ky është personi që u shfaq duke u puthur me Arbenitën, të dashurën e Feros

Ditën e sotme doli një video e modeles Arbenita Ismajli duke u puthur me një djalë edhe pse ajo është në lidhje me reperin Fero, transmeton Gazeta Metro.


Video është edhe më shokuese kur kujtojmë faktin se vetëm një ditë më parë ajo postoi një fotografi me Feron, të cilët pas një kohe që u tha se janë ndarë u shfaqën përsëri bashkë.

Mirëpo po e njejta foto nuk qëndroi shumë gjatë në profiling e modeles pasi që u fshij shumë shpejtë nga vet ajo.

Videoja e cila është publikuar tregon Arbenitën duke u argëtuar e duke u puthur me një djalë tjetër.

Ai është Kenned Tahiri, i cili është model dhe menaxher në një klub të njohur në Prishtinë.

E vetë Tahiri ka treguar arsyen pse ajo video është publikuar, duke thënë se llogaria e tij në Snapchat është hakuar dhe është ankuar për atë se sa të ligë janë njerëzit.

Ndërsa nga ana tjetër as Arbenita dhe as Fero nuk kanë reaguar publikisht asgjë në lidhje me këtë rast./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë