Loading…

Koalicioni parazgjedhor AAK- PSD: Vjen reagimi i ashpër nga Vetëvendosje

  • 18/08/2019 | 22:57

Koalicioni parazgjedhor AAK- PSD: Vjen reagimi i ashpër nga Vetëvendosje

Derisa nesër pritet të nënshkruhet koalicioni i parë parazgjedhor ndërmjet AAK-së e PSD-së, Vetëvendosje ka reaguar, transmeton Gazeta Metro.

Është deputetja Arbërie Nagavci që e ka cilësuar pazar marrëveshjen e këtyre dy partive.

Reagimi i plotë:

Dita e hënë është ditë pazari në Gjakovë. Duket se këtë ditë e ka zgjedhur AAK për të bërë pazaret, apo thënë më mirë për të vazhduar pazaret me parti tjera politike.

AAK-në edhe mund ta kuptoj, ata tashmë kanë bërë shumë pazare dhe për të vazhduar krimin e korrupsionin, një pazar më shumë s’do të thotë asgjë, për më shumë janë gati për gjithçka vetëm që të mbeten në pushtet.

Por, secila parti opozitare që do të bëjë marrëveshje parazgjedhore me AAK-në ose me cilëndo nga partitë e PANhajnisë vetëm se dëshmojnë se nuk janë kundër korrupsionit e hajnisë, ato thjesht duan të zënë vend në qeveri për të vazhduar keqeverisjen e kapjen e shtetit.
#pazaretpolitike #PANhajnia #pseudoopozita…/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë