Loading…

Klaudia Pepa çmend me vallëzimin e saj në këngën e re të Maluma

  • 15/05/2019 | 20:04

Klaudia Pepa çmend me vallëzimin e saj në këngën e re të Maluma

Javë më parë këngëtari i njohur Maluma solli bashkëpunimin e parë me Madonna’n.


Kënga mbanë titullin “Medellin” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga audienca.

Ndërsa, një vallëzim fantastik pikërisht më këtë këngë e sjellë balerina e talentuar shqiptare Klaudia Pepa.

Ajo ka postuar një video duke bërë një koreografi me një balerinë tjetër, dhe lëvizjet e tyre thjeshtë të lënë pa mend./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë