Loading…

Kjo është shuma marramendëse e pasurisë së Rita Orës

  • 15/05/2019 | 19:14

Kjo është shuma marramendëse e pasurisë së Rita Orës

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, e cila ka prekur majat e suksesit nëpër botë, është bërë një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, transmeton Gazeta Metro.


Rita Ora me çdo këngë të re dhe me çdo paraqitje korrë sukses dhe gjithmonë në media ka një vend të lirë për të.

27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë