Loading…

Kim Karrdashian poston nënën e saj me bikini: Kaq seksi duket ajo

  • 09/10/2019 | 16:09

Kim Karrdashian poston nënën e saj me bikini: Kaq seksi duket ajo

Kim Kardashian është treguar shumë bujare me fotot e vjetra që ka publikuar këtë javë në Instagram.


Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku tregon sesi dukej kur ishte adoleshente bashkë me motrën Kourtney.

Por mbrëmjen e djeshme, Kim është treguar më bujare nga çdo herë tjetër kur postoi një foto të pabesueshme të nënës Kris Jenner, teksa pozonte me bikini në pishinë me mikeshën e familjes Faye Resnick.

“Doja të thoja … kush është më seksi se nëna ime pas lindjes së vëllait tim!” , shkroi Kim në foto.

 

 

View this post on Instagram

 

We’re going to Armenia 🇦🇲

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Rob Kardashian ka lindur në vitin 1987, dhe fotografia i bie t’i përkasë periudhës në fund të viteve 1980, kur bikinit me dizajn të lëkurës së zebrës ishin në modë.

 

View this post on Instagram

 

We’re going to Armenia 🇦🇲

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kris duket e hatashme në këtë foto që është realizuar vite më parë dhe nuk e dimë sesi Kim kishte rezistuar deri tani për ta postuar

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë