Loading…

Kështu dukej vajza e Trumpit para se të bëhej VIP

  • 03/06/2020 | 23:35

Kështu dukej vajza e Trumpit para se të bëhej VIP

Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave për stilin e saj të veçantë. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa foto ku tregojnë lidhjen e ngushtë që ajo ka babanë e saj, Donald Trump.

Në këto imazhe duket se Ivanka nuk ka ndryshuar aspak. Ajo është një bukuri natyrale dhe vitet duket se kanë ndaluar për të bijën e presidentit më të fuqishëm të botë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë