Loading…

Kejvina nuk i lë anash asesi provokimet: Tregon linjat e saj ‘përvëluese’

  • 29/03/2020 | 15:07

Kejvina nuk i lë anash asesi provokimet: Tregon linjat e saj ‘përvëluese’

Ajo nuk i lë anash provokimet asnjëherë dhe këtë e bëri edhe në paraqitjen e radhës.


Modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila mori famën e madhe si velina e emisionit ‘Xing’, padyshim se është një nga modelet më të ‘nxehta’ shqiptare.

Njejtë ka bërë edhe në parqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa as këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të modeles seksi.

Edhe këtë herë Kejvina arriti të marrë vëmendjen për shkak të linajve të saj ‘përvëluese’.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë