Loading…

Ju kujtohet Mirsa Kërqeli: Kështu duket ajo tani

  • 09/10/2019 | 14:29

Ju kujtohet Mirsa Kërqeli: Kështu duket ajo tani

Mirsa Kërqeli në kohën kur këndonte ka qenë ndër më të preferuarat, por me të ndalur karierrën si këngëtare nu dihet asgjë për të, transmeton Gazeta Metro.


Në fotografitë e fundit që po çarkullojnë shihet se iu është përkushtuar shumë familjes

Mirëpo, aktivitetin për ndjekësit e saj Mirsa nuk e ndal. Kohë pas kohë ndan momente të ndryshme e shoqëruar me personat më të rëndësishëm.

 

View this post on Instagram

 

❤💜❤💜

A post shared by Mirsa Kerqeli (@mirsakerqelii) on

Së fundmi, ajo rifreskoi Instagramin me një imazh të saj, ku duket e thjeshtë, por merr vëmendje plotësia në fytyrën e saj.

 

View this post on Instagram

 

Ana’s second birthday 💞

A post shared by Mirsa Kerqeli (@mirsakerqelii) on

Nuk dihet se a është shtatëzënë përsëri apo po i pëlqen të qenurit më e plotë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë