Loading…

Ja si do të dukej Terminatori sikur ta luante Stallone, atij i ka pëlqyer |PAMJE

  • 10/06/2019 | 15:34

Ja si do të dukej Terminatori sikur ta luante Stallone, atij i ka pëlqyer |PAMJE

Nëse jeni pyetur se si do të dukej Terminatori sikur në vend të Arnold Schsarzeneggerit ta aktronte Sylvester Stallone, tash mund ta kuptoni duke iu falënderuar kanalit në YouTube Ctrl Shift Face, i cili përdor të ashtuquajturën teknologji deepfake për t’i ndërruar aktorët në filmat e njohur, transmeton Gazeta Metro.


Dy videot e fundit i janë kushtuar filmit “Terminatori”-i, ku në vend të personazhit kryesor auorët kanë “futur: Sylvester Stallonen. Njëra video e ka entizuazmuar edhe vetë Stallonen, sa e ka postuar në Instagramin e tij.

Po ashtu të mahnitur kanë qenë edhe fansat e tij, së paku sipas komenteve.

“A është Terminator T-800 Balboa?”, “James Cameron do të të punësojë sapo ta shohë”. “Lëre Rambo, mos bën armiq në mesin e robotëve”, i kanë shkruar ata./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë