Loading…

Ish i dashuri i Dafina Zeqirit po martohet me Luana Vjollcën

  • 19/01/2020 | 11:51

Ish i dashuri i Dafina Zeqirit po martohet me Luana Vjollcën

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn.


Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë lidhjen publike.

Megjithatë duket se një dasmë do jetë dita që Luana do e pranojë hapur dashurinë për Krenarin.

“Panorama plus”, ka mësuar se Luana po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me Krenarin.

Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.

 

Më të fundit
...

  • 25/02/2020 | 16:01
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë