Loading…

Isa Mustafa feston ditëlindjen, kaq vite mbush ai

  • 15/05/2019 | 22:26

Isa Mustafa feston ditëlindjen, kaq vite mbush ai

Isa Mustafa, ish- kryeministri i Kosovës, sot feston ditëlindjen, transmeton Gazeta Metro.


Ai ka mbushur plot 68 vjet. Edhe pse ishte shumë sëmurë, Mustafa ia arriti t’i përballoj.

Ditëlindjen ia ka uruar edhe djali i tij, Besniku, i cili me anë të një fotografie të postuar, në të cilën shihet Mustafa me nipin e tij, ka uruar babin e tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë