Loading…

‘Hyrem’ çmend Francën: Fustani ia nxorri të pasmet në pah

  • 15/05/2019 | 21:56

‘Hyrem’ çmend Francën: Fustani ia nxorri të pasmet në pah

Meryem Uzerli është një prej aktoreve më të famshme turke e cila u bë e njohur me rolin e saj në “Sulltani i Madhërishëm”, transmeton Gazeta Metro.


Së fundi, bukuroshja turke e lindur në Gjermani, po qëndron në qytetin e francez të Kanës, ashtu sikurse shumë yje botërore të kinematografisë.

Uzeri e cila është edhe nënë e një vajzë, la pa fjalë të gjithë në festivalin e filmit në  Cannes’s.

Me një fustan ngjyrë hiri Meryem i tregoi të pasmet, falë materialit transparent./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë